"מהיכרותי את גדעון קרן מזה שנים רבות, בהן סייע לי הן בגיוס למגוון תחומים ומשרות והן באיתור משרה בכירה עבורי, מצאתי חברה מקצועית ביותר, בעלת קשרים ומעל לכל – קשובה ללקוח וממוקדת לצרכיו ולציפיותיו, תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד עד להשגת היעד המתבקש.
כן חוויתי באופן אישי הדרכה וליווי מקצועיים ביותר בכל הקשור להסבה מקצועית שלי, עקב בקשתי להשתלב בתחום שונה מאשר התחום בו עסקתי וניהלתי שנים רבות".

דודי רובינשטיין – מנכ"ל בחברות

"גדעון קרן עובד עם חברת ארדן מזה שנים רבות בגיוס משרות רבות ומגוונות.
לכל אורך הדרך, קיבלה ארדן שרות מקצועי ומקצועני וכן ליווי מלא לאורך כל תהליך ההשמה כולו. כן נעזרנו בגדעון כמקור ידע בשוק התעסוקה, משכורות בשוק ותהליכי קליטה מוצלחת בארגון. אני ממליץ בחום על שרותיו".

עופר שמיר – מנכ"ל חברת ארדן קונטרול-טק

"כשפניתי לגדעון קרן בעת חיפוש עובד משמעותי לחברתינו, ציפיתי לקבל הרבה מועמדים ופיניתי זמן רב לראיונות. הופתעתי שגדעון שלח לי 3 מועמדים בלבד – כולם "בול" לפי הדרישות. הייתי צריך להחליט בין "טוב מאד" ל"מצוין".
בחרתי במועמד שכיום לאחר שנה בחברתינו – אנחנו מרוצים ממנו מאד.
אני ממליץ על השרותים של גדעון קרן בחום"

צח חרמון – מנכ"ל חברת MHR1

"ברצוני להביע את שביעות רצוני משרותיו של גדעון קרן בגיוס עובדים לחברתינו. ליווי תהליך ההשמה מתאפיין במקצוענות וביעילות, תוך מתן מענה לבקשותינו בצורה אדיבה וסבלנית. המועמדים התאימו מאד לדרישותינו"

אלון אוריאלי - מנכ"ל יוניק מערכות מיזוג מתקדמות

"לגדעון קרן ולי הכרות רבת שנים, הן כמחפש עבודה, הן כמנהל בכיר והן כמנכ"ל המגייס עובדים. בהכרות זו ובעבודה המשותפת, מצאתי שותף מקצועי מאד לדרך, עם צוות מקצועי מאחריו, היודע לבצע היטב תהליכי איתור וגיוס עובדים הכוללים ליווי לאורך כל הדרך. התרשמתי במיוחד מתהליך "אימון לקליטה מוצלחת בעבודה", המבוצע למנהלים בכירים הנקלטים בארגון – ללא עלות נוספת"

אילן יהושוע – מנכ"ל Arrow ECS

"בעשר השנים מאז התוודעתי לגדעון קרן, עת סייע לי במציאת תפקיד בכיר עבורי, היה לי העונג להשתמש בשרותיו גם על מנת לגייס מנהלים ועובדים.
בכל הגיוסים הללו, קיבלתי תוצאות יוצאות מן הכלל, הן בהיבט איכות הגיוס, כמו גם בהיבט של "מינימום משאבים" שנאלצתי אני להקצות, עקב תהליך המיון המקצועי והקפדני שערך גדעון והצוות שלו עבורי. גדעון קרן הוא שותף אמיתי לכל מי שמחפש להעשיר את צוותו במנהלים/ות מוכשרים ואיכותיים"

ליאור לחן – סמנכ"ל כספים קבוצת ג'יימס ריצ'רדסון

"אחרי יותר מעשור של עבודה משותפת אני ממליצה בחום על שרותי הגיוס וההשמה של גדעון קרן. בשנים אילו, גדעון היטיב להכיר את חברתינו על בוריה – הכרות שתוצאותיה היו הצלחה מוחלטת בגיוס מנהלים ועובדים נוספים. מצאתי בגדעון שותף ויועץ בשלבי החיים השונים של החברה – הרבה מעבר לגיוס עובדים."

אורנה נחושתן – COO אורעד מערכות הייטק

"בשנים האחרונות אנו נהנים להשתמש בשרותי הגיוס וההשמה של גדעון קרן והצוות שלו. אנו מקבלים 3-4 מועמדים סופיים לתפקיד, רק לאחר שעברו ראיון אישי מקצועי מאד בחברתם ומוצאים מתוכם את המועמד המתאים עבורנו.
הכל יותר פשוט, חסכוני בזמן ובמשאבים, איכותי מאד ונעשה בנועם הליכות.
אנו מאד מרוצים וממליצים!"

אלי חנין – משנה למנכ"ל – אסקו ישראל

"גדעון קרן גייס אותי לעבודה בגיל 60 כסוכן מכירות שטח. גדעון זיהה אותי ובגילי – כמועמד מתאים לתפקיד והתעקש מול המעסיק שלי שרצה לוותר ולא לראותני כלל בגלל גילי. אני בטוח כי כיום המעסיק שלי אינו מצטער על כך. תודה גדולה לגדעון קרן!"

שמואל סרדהי – סוכן מכירות שטח

"אני עובד עם גדעון קרן כ- 15 שנים. בכל חברה שעבדתי בה, גדעון עזר לי לגבש את תכולת התפקיד, הנסיון וההשכלה הנדרשים וכל הנדרש להתאמה לתפקיד. וכך בוצע מיון איכותי של מועמדים לכל תפקיד, בהתאם למרותי ולחזון הארגון".

אריה לאור – מנכ"ל חברת PCT

"אני עובדת עם גדעון קרן וצוות "אנשים – זה תוצאות" כבר שנים רבות ובשביעות רצון גבוהה, הן מהשירות והן מאיכות המועמדים. מורגשת רמת המקצועיות והירידה לפריטים, על מנת להבין את דרישותינו לעומק ולהביא לנו מועמדים ראויים. תהליך העבודה מתבצע בצורה יסודית, מסורה ועקבית ואני בהחלט מרגישה שאני בידיים טובות!"

נטע בגים – סמנכ"לית משאבי אנוש בחברת EIM

"בשנים האחרונות נעזרתי לאתר ולבנות מחדש את מערך סוכני המכירות של חברתינו. איתור המועמדים והסינון הראשוני – סייעו רבות בהחלפת הצוות באופן מהיר ואיכותי. אין ספק שהידע והמקצוענות של גדעון, עזרו לי לגייס צוות איכותי וחסכו לי זמן רב".

חיים משען – סמנכ"ל שיווק ומכירות בחברת ח.ג סחר.

"אנו עובדים עם גדעון קרן קרוב לעשר שנים בגיוס לתפקידי מכירות, תפקידים טכניים ותפקידים ניהוליים. המועמדים מאותרים וממויינים לפי דרישותינו ולפי אופי החברה. האיתור נעשה תוך ליווי ויחס אישי ומאפשרים גיוס חלק ומהיר יחסית".

שחף שרגר – סמנכ"ל מכירות חברת אמת מחשוב OEM.

"את גדעון קרן הכרתי לפני מספר שנים בעת שהציע לי וגוייסתי באמצעותו למשרה בכירה. התרשמתי מאד משירותיו, מהמקצועיות ומהאפקטיביות. מאז אני נעזר בו לגיוס עובדים לתפקידים מגוונים. גדעון רואה את עצמו מחוייב לתהליך איכותי שמביא לגיוסים מוצלחים".

שי ברנע – סמנכ"ל שיווק ומכירות בחברת רוטל תקשורת מקבוצת ח. מר.